Noorus-96 taas võidukas, Tabivere kaotas

Eesti meistrivõistluste teise liiga turniiril alistas Jõgeva SK Noorus-96 laupäeval koduväljakul Tabasalu JK Charma 2:1. Kodumeeskond saavutas 83. minutiks Mario Tikerberi ja Kristjan Kuldmäe väravatest kaheväravalise eduseisu ning kuigi külalised seejärel vahet vähendasid, suutsid arvulises vähemuses mänginud jõgevalased eduseisu lõpuvileni hoida. Jõgeva mängijatest eemaldati 66. minutil väljakult kahel korral rahulolematuse näitamise eest kollase kaardi teeninud Mario Tikerberi. Mängu närviliselt kulgenud üleminutitel teenisid sama teo eest kohtunik Enar Nilbilt kollase kaardi ka kaks Charma mängijat.

Seitse vooru enne turniiri lõppu on Noorus-96 tabelis 16 punktiga üheteistkümnendal kohal, väljalangemistsoonis olevaid järgnevaid meeskondi edestatakse nelja punktiga.

Pühapäeval kohtuvad jõgevalased võõrsil tabelis 10. kohal oleva Kuusalu JK-ga Rada, kellele maikuus koduväljakul kaotati 2:5.

Tabivere RSK kaotas teisipäeval Eesti karikavõistluste väravaterohkes kolmanda ringi mängus JK-le Väätsa Vald 4:7. Kiirelt 0:3 kaotusseisu jäänud ning avapoolaja 2:5 kaotanud tabiverelased suutsid teisel poolajal vahe üheväravaliseks mängida ja mängu oma kontrolli alla saada, kuid viigini neil siiski jõuda ei õnnestunud. Hoopis Väätsa suurendas vasturünnakust taas vahet ning lõpuminutitel löödi kodumeeskonna väravasse ka seitsmes pall. Tabivere mängijatest lõi Eduard Kovbasnjuk kaks väravat, korra olid täpsed Ott Kukk ja Juhani Võik.