Noorus-96 sai viimases kodumängus suure võidu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga turniiri kahekümne viiendas voorus alistas tänavuse hooaja viimase kodumängu pidanud Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 10:3 Narva Unitedʼi. Neli väravat löönud Kaarel Põldma on viimases neljas kohtumises vastaste väravavõrku saatnud kokku viisteist palli.

Turniiritabelis neljandal kohal olev Narva United sõitis pühapäeval Jõgevale vaid seitsme mängijaga ning võõrustajate arvuline ülekaal kajastus ka mängupildis ‒ juba üheksandaks mänguminutiks juhtis Noorus-96 Jürgen Hiljuranna ja Kevin Libliku tabamustest 2:0. Khurshed-Timur Dzhuraev vähendas avapoolaja keskel küll Narva meeskonna kaotusseisu minimaalseks, kuid seejärel tegi jõgevalaste tänavuse hooaja edukaimaks väravakütiks tõusnud Kaarel Põldma vaid seitsme minuti jooksul kübaratriki ning viis oma tiimi 36. minutiks juba 5:1 juhtima.

Teisel poolajal tegid Noorus-96 mängijatest skoori Tauno Anvelt, Kristjan Kuldmägi, Eigo Loorius, Eduard Lehtmets ja Kaarel Põldma.

Nädal varem peetud kahekümne neljanda vooru kohtumises kaotas Jõgeva meeskond võõrsil Tabasalu Charmale 2:3. Mõlemad Jõgeva meeskonna väravad lõi Kaarel Põldma.

Voor enne meistrivõistluste lõppu on Noorus-96 liigatabelis 31 punktiga üheksandal kohal. Kaheksandal kohal olevast Võru JK-st jäädakse maha kolme punktiga. Koha võrra tagapool olev Tallinna Legion on kogunud samuti 31 punkti, üheteistkümnendal positsioonil olev Tartu Santos II jääb aga maha juba kuue silmaga. Tabeli tipus on Tartu Merkuur (58 p), Jõhvi Lokomotiv (51 p) ja Lasnamäe Ajax (48 p).

Teise liiga põhja/ida piirkonna väravalööjate edetabelis on Kaarel Põldma 23 tabamusega kolmandal kohal. Eespool on Marek Šatov (Tartu Merkuur, 28 väravat) ja Artur Makarov (Jõhvi Lokomotiv, 24).

Hooaja viimase liigamängu peab ka järgmiseks aastaks teises liigas koha taganud Noorus-96 pühapäeval Tallinnas Wismari staadionil, vastaseks JK Legion.