Noorus-96 kaotas võõrsil Lokomotivile

Jõgeva SK Noorus-96 esindusmeeskond kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga turniiri kuuendas voorus võõrsil Jõhvi Lokomotivile 1:6.

Võõrustajad juhtisid laupäeval Voka staadionil peetud mängus kümnendaks minutiks juba 2:0 ning võitsid avapoolaja 5:0. Külaliste ainus värav sündis kohtumise 67. minutil, kui Kaarel Põldma tegi mängu lõppseisuks 6:1.

Kuue vooru järel on 16 punktiga liigatabeli tipus Tabasalu JK Charma, ühe punktiga jääb maha Jõhvi FC Lokomotiv ja nelja punktiga Tartu FC Merkuur. Turniiritabelis varem kahe punktiga kaheteistkümnendal kohal olnud Noorus-96 langes neljateistkümnendale ehk viimasele kohale, neist möödusid kuuendas voorus oma selle hooaja esimese võidu saanud Kuusalu JK Rada ja Tartu FC Santos II.

Pühapäeval kohtub Noorus-96 Tallinnas tabelis üheteistkümnendal kohal oleva Lasnamäe Ajaxiga.