Noorus-96 kaotas napilt Levadiale

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga turniiri viieteistkümnenda vooru mängus kaotas Jõgeva SK Noorus-96 laupäeval koduväljakul Tallinna FC Levadia III meeskonnale 2:3.

Nikolai Roop avas 24. minutil ilusast kauglöögist skoori ning kuigi külalistel õnnestus seis kaksteist minutit hiljem Robert Sadovski tabamusest viigistada, läksid võõrustajad vaheajale taas eduseisus. Esimesel üleminutil mängis Kristjan Kuldmägi üle vastaste väravavahi, tühjaks jäänud väravasse saatis palli oma selle hooaja seitsmenda värava löönud Nikolai Roop.

Teisel poolajal andis vahetusteta mänginud Noorus-96 initsiatiivi siiski vastastele ning 52. minutil viigistas Robert Lepik taas seisu. Närviliselt kulgenud lõpuminutitel õnnestus Levadial lüüa ka võiduvärav. 81. minutil määratud penaltit läks lööma Robert Sadovski. Keskele suunatud palli väravavaht Rauno Pristavka küll tõrjus, kuid pallile sai taas jaole Sadovski, kes nüüd enam ei eksinud.

Jõgevalased on liigatabelis 14 punktiga endiselt üheteistkümnendal kohal. Liidripositsioonil olev Tartu Merkuur (32 p) edestab Jõhvi Lokomotivi ühe ning Narva United’it kahe punktiga.

Laupäeval kell 19 läheb Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil vastamisi Tallinna JKga Piraaja. Pealinlased on turniiritabelis 15 punktiga kümnendal kohal, kevadel peetud eelmine omavaheline kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Möödunud kolmapäeval Tallinnas peetud Eesti karikavõistluste teise ringi mängus alistas Noorus-96 Rahvaliigas palliva JK Terav Sats 5:1. Kaarel Põldma lõi kolm väravat, ühe tabamuse said kirja Mario Tikerberi ja Kristjan Kuldmägi.