Noorus-96 kaotas Ajaxile, Wolves võidukas

Pühapäeval Tallinnas peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga 23. vooru kohtumises kaotas Jõgeva SK Noorus-96 napilt 0:1 Lasnamäe Ajaxile. Ainsa värava lõi Sergei Tasso mängu 2. minutil.

Kolm vooru enne meistrivõistluste lõppu on Noorus-96 tabelis 41 punktiga viiendal kohal. Turniiritabeli tipus on 54 punktiga Tallinna JK Legion, Võru FC Helios jääb maha kuue punktiga. Jõgevalaste lähim ümbrus on endiselt äärmiselt tihe: kolmandal ja neljandal positsioonil on võrdselt 42 punktiga Lasnamäe FC Ajax ja Tallinna FC Levadia III, kuuendal kohal jätkav Tartu FC Merkuur on kogunud 40 punkti.

Laupäeval kell 14 kohtub Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil tabelis 13. kohal oleva Tallinna FC Ararat TTÜ-ga, keda maikuus võõrsil võideti 4:1.

Kolmanda liiga 21. vooru mängus alistas FC Jõgeva Wolves laupäeval võõrsil 3:2 Tartu Ülikool Fauna. Veel 14 minutit enne kohtumise lõppu 1:2 kaotusseisus olnud jõgevalastele (esimese tabamuse autor Kevin Keek) tõid võidu Eduard Kovbasnjuki 77. ja 89. minutil löödud väravad.

Viimati 10. augustil võidurõõmu maitsnud “Hundid” on voor enne turniiri lõppu tabelis 30 punktiga kaheksandal kohal. Käeulatuses on Tartu JK Tammeka U19 (33 p) ja Suure-Jaani United (31 p), tagant ohustab Viljandi JK Tulevik III (samuti 30 p).

Viimase vooru mängus kohtub Wolves pühapäeval kell 12 Jõgeva linna staadionil tabelis teisel kohal oleva FC Tarvastuga. Laupäeval kell 14 peab samal väljakul oma neljanda liiga hooaja viimase mängu ka Wolvesʼi duubelmeeskond, kelle vastaseks on Viljandi JK Tulevik IV meeskond.