Noorus-96 alistas Ararati ja jätkab teisel kohal

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga üheteistkümnenda vooru kohtumises alistas Jõgeva SK Noorus-96 võõrsil Tallinna FC Ararat TTÜ 4:1 ning jätkab liigatabelis teisel kohal.

Lasnamäe spordikeskuse kunstmuruväljakul peetud kohtumise avapoolaja võitsid jõgevalased 2:1. Skoori avas juba viiendal minutil 16aastane Kristjan Rumm, kellele see oli maikuus juba teiseks täiskasvanute meistrivõistluste väravaks. Seitse minutit hiljem Ararat Avetis Harutjunjani tabamusest viigistas, kuid 39. minutil viis Kaarel Põldma Noorus-96 taas ette.

Külaliste napp eduseis püsis 68. minutini, siis lõi teise liiga põhja/ida piirkonna resultatiivseim väravakütt Kaarel Põldma oma tänavuse kaheteistkümnenda värava ning viis Noorus-96 3:1 juhtima.

Külaliste neljanda värava lõi teisel üleminutil Margo Parkala, kes eelmistel hooaegadel mängis Eesti meistrivõistlustel just FC Ararat TTÜ rivistuses.

Turniiritabeli tipp on endiselt väga tihe: viiendat meeskonda lahutab liidrist vaid neli punkti. 24 punktiga jätkab liidrikohal Tallinna FC Levadia III, kes viimati alistas Võru FC Heliose 2:1. Hooaja seitsmenda võidu saanud Jõgeva SK Noorus-96 on 23 punktiga teisel kohal, vaid punktiga jääb jõgevalastest maha Tallinna JK Legion. Neljandal ja viiendal kohal Narva United FC ja Tartu FC Merkuur vastavalt 21 ja 20 punktiga, kuues on 18 punkti kogunud Võru FC Helios.

Laupäeval kell 14 kohtub Noorus-96 Vaimastvere Arenal liigatabelis kolmeteistkümnendal kohal oleva Maardu Linnameeskond II-ga.

Meistrivõistluste väliselt peab Jõgeva linna esindusvõistkond juunikuus kaks kohtumist Jõgeva linnastaadionil. 10. juunil kell 18 kohtub Noorus-96 Eesti-Soome 100+ maavõistlusmängus Soome klubiga KeuPa, 21. juunil kell 20.15 aga Eesti karikavõistluste avaringi kohtumises samuti teises liigas mängiva SK-ga Imavere.