Noortemeeskonnad kaotasid koduväljakul

U16 vanuseklassi Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri seitsmenda vooru kohtumises kaotas Jõgeva SK Noorus-96 laupäeval koduväljakul Pärnu JKle Vaprus 2:6.

Neljakümne pealtvaataja ees Jõgeva aleviku staadionil peetud mäng algas kodumeeskonnale hästi. 13. minutil viis Raul-Martin Sirkas jõgevalased juhtima. Seejärel sattus aga hoogu 15aastane pärnakas Ronaldo Tiismaa, kes lõi 19 minuti jooksul Noorus-96 väravat kaitsnud Kenert Karu selja taha neli palli ning viis külalised vaheajaks 4:1 juhtima.

Teisel poolajal lõid pärnakad veel kaks väravat, jõgevalastest jõudis väravani Marcus Mardimäe, kes tegi 77. minutil seisuks 2:5.

Kuue mängu järel on jõgevalastel punktiarve veel avamata. Laupäeval kell 17 läheb Noorus-96 aleviku staadionil vastamisi turniiritabelis 19 punktiga liidripositsioonil oleva Tallinna FC Flora I meeskonnaga.

Põltsamaa JK Sport kaotas U17 vanuseklassi esiliigaturniiril turniiritabelit täiseduga juhtivale Tallinna Infonetile 2:5.

Põltsamaalased suutsid mängu 2:2 viigiseisus hoida kohtumise 62. minutini, viimase 18 minuti jooksul lõid pealinlased aga kolm vastuseta jäänud väravat. Spordi mõlema värava autoriks oli Sander Tõnissoo.

Turniiritabelis ühe punktiga 11. kohal olevad põltsamaalased kohtuvad pühapäeval kell 11 Lille tänava staadionil neljandal kohal oleva Tallinna JKga Augur.