Noorte meistrivõistlustel saalihokis kogusid Tähe mängijad kolm võitu

U-19 vanuseklassi meistrivõistlustel saalihokis said JSK Selver/Tähe neiud ühe võidu ja ühe kaotuse ning noormehed kaks kindlat ja suureskoorilist võitu.

Novembri viimasel päeval EMÜ spordihallis Jäneda vastu peetud kohtumises said Jõgeva Tähe neiud end hästi käima ning lõpuni võitlemine tõi kaasa väärilise võidu. Kohtumise avakolmandikul avas skoori Tähe mängija Marleen Kalavus, kellele andis resultatiivse söödu Hanna-Riin Guske. Samas ei lasknud Jäneda SK oma võimalust käest ning nad viigistasid seisu avakolmandiku keskel.

Ka teine kolmandik möödus tasavägiselt, viimasele puhkepausile mindi seisult 2:2. Siiski said Tähe neiud oma mängu korralikult käima ja viimasel kolmandikul viskasid nad Jäneda puurivahi selja taha kolm palli. Enim resultatiivsuspunkte teenis Tähe rivistusest Eneli Vadi, kes viskas ühe värava ja andis ühe väravani viinud söödu.

Teises kohtumises tuli Tähe neidudel vastu võtta kaotus kodusaalis mänginud EMÜ võistkonnalt. Terve kohtumise jooksul jõudis Tähe visata ühe värava, aga EMÜ vastas samas kolmega. Jõgeva võistkonna ainukese värava autoriks oli Eneli Vadi ning kohtumise parimaks tunnistati Eleri Narits.

Jõgeva Tähe poiste kohtumised möödusid edukamalt. Esimene vastane Viskoosa SK alistati seisuga 11:3. Mängupildist oli näha, et SK Tähe noormehed on vastasest üle, sest avakolmandiku lõppes juba seisuga 4:0 ning poiste hoog ei raugenud. Enim väravaid viskas selles mängus Hans Kristjan Nurmik, kelle tulemuseks jäi neli väravat. Kolme väravani jõudis selles kohtumises Aleksander Andrejev. Teises kohtumises alistati SK Tallinn United seisuga 14:3. Mängus Tallinna vastu viskasid võrdselt neli väravat ja andsid kaks väravani viinud söötu Sven Uue ja Mathias Einamann.