Maakonna noorte vutimeeskond teenis võidu

Jõgeva SK Noorus-96 ja Põltsamaa JK Sport ühendmeeskond alustas kindla võiduga U19 vanuseklassi Eesti jalgpallimeistrivõistluste eliitliiga turniiri. Möödunud kolmapäeval Vaimastveres peetud avamängus alistati FC Nõmme United 4:0 (2:0).

Külalismeeskond, mida esindasid põhiliselt mullu U17 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste eliitliigas teise ning esiliigas esikoha saanud pallurid, suutis mängu tasakaalus hoida peaaegu avapoolaja lõpuni. Treenerite Igor Orlovi ja Silvar Luha juhendamisel mängivatest Jõgevamaa parematest noortest jalgpalluritest koosnev meeskond avas Germo Ottenderi löögist skoori 40. minutil. Vaheajale mindi juba kodumeeskonna 2:0 eduseisus, sest neli minutit pärast avaväravat avas oma tänavuse väravaarve ka Sander Tõnissoo.

Ka teine poolaeg kulges võõrustajatele edukamalt. 57. minutil sai Germo Ottender kirja juba oma teise tabamuse, 12 minutit hiljem suurendas Lauri-Robert Indus vahe neljaväravaliseks.

Suureskooriline võit viis Jõgeva/Põltsamaa noortemeeskonna ka üheksa meeskonna osavõtul peetava eliitliiga turniiri tabeli tippu. Üks võit on kirjas ka Tallinna FC Levadial ja FCI Tallinnal, kahest mängust on kolm punkti teeninud JK Narva Trans ja FC Nõmme United.

Täna õhtul kohtuvad jõgevamaalased Tartus Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul JK Tammeka järelkasvumeeskonnaga. Järgmine kodumäng peetakse 1. mail Vaimastveres, siis on vastaseks Narva Trans.