Lootusel laupäeval Virtuses teine poolfinaalmäng

Eesti saalihoki meistriliiga teise tugevusgrupi turniiri kohamängude avakohtumises kaotas Jõgeva SHK Lootus Eesti Maaülikooli SK duubelmeeskonnale 4:12 (2:3, 0:4, 2:5). Kahe võiduni peetava poolfinaalseeria teine mäng algab laupäeval kell 18 Virtuse spordikeskuses.

Põhiturniiri omavahelistes kohtumistes 1:1 viiki jäänud meeskondade mäng Maaülikooli spordihoones algas edukamalt jõgevalastele. Üheksandal mänguminutil avas Ilmar Niitov Lauri Hõimu söödust skoori ning poolteist minutit hiljem viis Ats Püvi Elari Tederi söödust Lootuse juba 2:0 juhtima.

Järgmise tabamuseni jõudis tippspordist loobunud Jõgeva saalihokilegende ühendav SHK Lootus aga alles otsustava kolmandiku alguses, vahepealse ajaga olid tartlased jõudnud visata seitse vastuseta jäänud väravat ning EMÜ II juhtis kahe kolmandiku järel 7:2.

Ilmar Niitovi söödust viskas Siim Hõim seitse sekundit pärast otsustava perioodi algust Lootuse kolmanda värava, kuid ka sellele vastas EMÜ duubelmeeskond nelja omapoolse tabamusega ning 56. minutiks juhtisid väljakuperemehed juba 11:3.

1. minutil viskas Nikolai Roop oma selle hooaja seitsmeteistkümnenda värava, mängu lõppseisu vormistas Artur Okružko 41 sekundit enne lõpusireeni.

Teises meistriliiga-B poolfinaalis alistas põhiturniiril esikoha saanud Viimsi Kepp kindlalt Jäneda. Koduväljakul peetud avakohtumise võitis Viimsi meeskond 24:6, Tapal peetud korduskohtumise 10:2.