Liigahooajale tõmmati joon alla

Nädalavahetusel peeti viimased kohtumised Eesti meistrivõistluste III liigas.
Ida piirkonnas mänginud Jõgeva SK Noorus sai laupäeval kodus võidu neist tabelis eespool olnud Türi GANVIX JK üle 2:1 (1:0). Arti Põldes viis Nooruse 40. minutil 1:0 juhtima. Türi meeskond teisel poolajal viigistas, kuid Jõgeva võiduvärava lõi 63. minutil Jürgen Hiljurand.
Hooaja lõpetuseks seega 2:1 võit, mis Nooruse kohta tabelis ei muutnud.
SK Noorus võitis liigahooajal 22 mängust 12, viigistas 3 ja kaotas 7 kohtumist, väravate suhe 50:45. Resultatiivseim mängija oli 10 tabamusega kaitsja Jürgen Hiljurand.
Nii koguti 39 punkti, mis andis oma piirkonnas 4. koha. Kolmandaks tulnud Türi kogus 40 punkti ja Nooruse seljataha jäänud Sillamäe 34 punkti.
Lõuna piirkonnas mängis FC Jõgeva Wolves viimase mängu pühapäeval samuti kodus (Vaimastvere Arenal), kus viigistati 2:2 (0:0) Tõrva JK meeskonnaga. Tõnis Piiri viis teisel poolajal väljakuperemehed kahel korral juhtima, kuid Tõrva meeskond ei jäänud vastust võlgu ja nii fikseeriti lõpuks 2:2 viik.
Wolves kogus liigahooajal 20 mängust ühe võidu ja ühe viigi 18 kaotuse kõrvale. Väravate suhe 26:105.
Resultatiivseim mängija oli 12 väravat saavutanud Eduard Kovbasnjuk. Nii jäädi 4 punktiga 11 meeskonna konkurentsis kindlalt viimaseks.