Korvpalluritele esiliigas teine võit

Reedel Torma spordihoones toimunud Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri eelviimase vooru kohtumises alistas SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool kindlalt 21 punktiga 98:77 (21:25, 28:20, 23:13, 26:19) Kuressaare meeskonna BC Hundid/ASSA Abloy.

Detsembri algul Kuressaares peetud eelmise omavahelise mängu kuue punktiga 83:89 kaotanud Jõgeva valla meeskond jäi ka nüüd teise veerandaja algul kümnepunktilisse kaotusseisu 25:35, kuid seejärel tehti nelja minutiga 18:2 vahespurt ning poolajale mindi 49:45 eduseisus.

Kodumeeskonna kasuks kaldus mäng lõplikult kolmanda veerandaja teises pooles, kui seisult 60:56 viskasid Jõgeva valla korvpallurid järjest 12 punkti.

Võitjate edukaim oli 28 punkti ja 7 lauapalliga Jaanus Annok. Jarmo Heitur viskas 13, Sander Kruus 12 ning Johannes Välb ja Rene Sepp võrdselt 11 punkti. 9 punkti lisanud Märt Tralla andis meeskonnakaaslastele koguni 11 resultatiivset söötu.

Hooaja teise võidu saanud Jõgeva valla meeskond on turniiritabelis jätkuvalt viimasel, 12. kohal, eelviimasel positsioonil jätkavast Kuressaare meeskonnast jäädakse nüüd aga maha vaid ühe võiduga. Põhiturniiri viimane langeb järgmiseks hooajaks teise liigasse, 11. kohal lõpetanud meeskond kohtub üleminekumängudes teise liiga teisena lõpetanud tiimiga.

Reedel kell 19 Torma spordihoones algavas põhiturniiri viimases mängus on Torma/Kuremaa meeskonna vastaseks kolmandal positsioonil olev Tamsalu meeskond Los Toros/Karud, kellele jäädi võõrsil avaringis alla 73:86.