Korvpallurid alustasid hooaega kaotusega

Möödunud kolmapäeval Tartus peetud Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri avamängus kaotas SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool 63:80 (21:19, 8:22, 21:13, 13:26) BC Tartu II meeskonnale.

Tõusude ja mõõnadega kulgenud mängus oli Torma meeskond seitse minutit enne kohtumise lõppu vaid kolmepunktilises 57:60 kaotusseisus, kuid seejärel tegid tartlased nelja minutiga 15:0 vahespurdi ning võitsid mängu 17 punktiga.

14 punkti ja 9 lauapalliga oli Torma meeskonna edukaim möödunud hooajal just BC Tartu ridadesse kuulunud 22aastane Sten Lillemägi. Jaanus Annok lisas meeskonna arvele 10, Sander Kruus 9, Jarmo Heitur 7 ning Märt Tralla 6 punkti. Võõrustajate parim oli 30 punkti kogunud Märt Rosenthal.

Kaheteistkümne meeskonna osavõtul peetava turniiri teise mängu peab Torma täna Tallinnas Audentese spordikeskuses. Kell 17.30 algavas mängus on nende vastaseks G4S Noorteliiga II meeskond, kes alustas hooaega 73:58 võiduga Kohila SK/Webware üle.