Kergejõustikuveteranidele üksteist kuldmedalit

Nädalavahetusel toimusid Tallinnas Kadrioru staadionil ka tänavused Eesti spordiveteranide meistrivõistlused kergejõustikus. Jõgevamaa spordiveteranidele olid võistlused väga edukad – Juhan Tennasilm, Silvi-Mai Eerma ja Villu Ojassalu võitsid oma vanuseklassides kokku üksteist esikohta.

Kergejõustikuveteranide maailma- ja Euroopa meistrivõistlustelgi võidutsenud põltsamaalane Juhan Tennasilm saavutas M75 vanuseklassis esikoha neljal alal. 100 meetri jooksus lõpetas Tennasilm ajaga 15,07 sekundit, poole pikema võistlusmaa läbis ta 31,01ga. Kaugushüppes mõõdeti Juhan Tennasilma parima katse pikkuseks 4.02, hõbeda võitnud Erni Nõmm kaotas 72 sentimeetriga. Ülekaalukas oli põltsamaalase esikoht ka kolmikhüppes, kus 8.23 hüpanud Tennasilmale järgnes Aarand Roos 6.35ga.

N75 vanuseklassis võitis neli kuldmedalit jõgevalane Silvi-Mai Eerma, kes oli parim kettaheites (24.67), kuulitõukes (10.22), odaviskes (19.26) ja vasaraheites (26.28).

M85+ vanuseklassis ainsana võistlustules olnud põltsamaalane Villu Ojassalu tuli veteranide Eesti meistriks 100 meetri jooksus (25,59), kuulitõukes  (7.37) ja kettaheites (20.13).