Jõulujooksu esikohad Kulešovile ja Arrole

Pühapäeval toimunud kolmandal Jõgeva jõulujooksul võitis esikoha tallinlane Aleksandr Kulešov, kes läbis kümnekilomeetrise raja 34 minuti ja 54,5 sekundiga. Teise koha saanud tartlane Pärtel Piirimäe kaotas võitjale kahe minuti ja 18 sekundiga, kolmandana lõpetanud Margus Gering (SK ProRunner) jõudis Virtuse spordikeskuse juures olnud finišisse veel 14 sekundit hiljem.

Naistest oli paari soojakraadiga ning enamasti kuival rajal toimunud jooksu kiireim Liis-Grete Arro (Sparta SK), kes sai üldarvestuses ajaga 38.45,5 kaheksanda koha. Teise koha sai naistest Kadiliis Kuiv, kolmas oli Marge Türn.

Nagu mullugi, sai Jõgeva jõulujooksul lõpuaja kirja 101 jooksjat, lisaks läbis raja ka 16 rinnanumbrit kandnud kõndijat.