Jõgevamaa kohtus jalgpallimurul taas Põlvamaaga

Eesti Jalgpalli Liidu ja maakondlike spordiliitude eestvedamisel toimuvad Eesti maavõistlused jõudsid tänavu neljanda toimumisaastani. Turniiril osalevad kõigi maakondade ja Tallinna koondised, selle kestvuseks on planeeritud 30 aastat. Kahel esimesel aastal Valgamaale 0:1 ja 2:5 kaotanud ning mullu Põlvamaad 3:0 võitnud Jõgevamaa koondmeeskond kohtus 17. juunil taas Põlvamaaga, vastaste väljakul toimunud mäng lõppes 2:2 viigiga. Juba 3. minutil skoori avanud põlvalastele vastas 7 minutit hiljem ilusa kauglöögiga põltsamaalane Margo Parkala. Avapoolaja üleminutitel viis Parkala külalised ka juhtima, kuid 68. minutil Põlva viigistas. Nelja mängu järel juhib täiseduga tabelit Harjumaa, Jõgevamaa jagab nelja punktiga kümnendat kohta.

Enne põhimängu peeti traditsiooniliselt ka VIPide kohtumine, kus väljakul käisid maakondade omavalitsus- ja sporditegelased. Mäng lõppes võõrustajate 3:2 võiduga, mõlemad Jõgevamaa väravad lõi Põltsamaa linnavalitsuse heakorraspetsialist Riivo Lehiste.

Pildil väsinud-ja-mitte-väga-õnnelikud vipid mängu järel. Esireas vasakult Rene Poll, Tiit Lääne, Eduard Lehtmets ja Riivo Lehiste, tagareas Teele Randoja, Taavi Rehema, Vahur Kukk, Raimond Poll, Aare Järvik ja Viljo Emajõe. Väljakul käisid ka Priit Põdra, Marko Saksing ja Priit Toru.