Jõgeva Wolves jõudis karikavõistlustel teise ringi

Teisipäeva õhtul Jõgeva linna staadionil peetud Eesti jalgpallikarikavõistluste avaringimängus alistas FC Jõgeva Wolves kindlalt 7:0 Tallinna FC Reaali.

Samuti neljandas liigas mängivale ning muudeltki elualadelt tuntud mängijatest koosnevale pealinna meeskonnale lõi kolm väravat Stenver Kleimann-Leimann, võrdselt kaks tabamust said kirja Eduard Kovbasnjuk ja Marko Horn.

Karikavõistlustel tegi kaasa ka rahvaliigas palliv “Huntide” duubelmeeskond, kes kaotas võõrsil 1:8 neljanda liiga meeskonnale Tallinna FC Soccernet. Heino Avi viis jõgevalased 23. minutil 1:0 ette, avapoolaja kaotas Wolves’i noor meeskond 1:2. Kogu teise poolaja tegi Wolves’i rivistuses kaasa ka 16aastane naismängija Marion Villak.

Karikavõistluste avaringis on Jõgevamaa meeskondadest võistlustules veel Paduvere SK Illi, kes 16. juunil kell 19 kohtub Tallinnas Eesti meistrivõistluste esiliigas mängiva Tallinna Kaleviga. Jõgeva SK Noorus-96 oli avaringis vaba.

Möödunud laupäeval oli Wolves’i esindusmeeskond võidukas ka meistrivõistluste neljandas mängus, kui koduväljakul alistati 3:1 Viljandi Tuleviku III meeskond. Marko Horni 6. minutil löödud avavärava järel vastased küll viigistasid, kuid 22. minutil viis Stenver Kleimann-Leimann kodumeeskonna taas ette. 41. minutil realiseeris Kleimann-Leimann ka penalti ning Wolves suutis kaheväravalist eduseisu hoida kohtumise lõpuni.

Neljanda liiga lõunatsoonis on kahekümne ühest voorust mängitud kaheksa. 18 punktiga on tabeli tipus Tartu Tammeka U19 meeskond. Kaheksa punktiga jäävad neist maha FC Jõgeva Wolves, Viljandi JK Tulevik III ja FC Helios Võru, parem väravate vahe annab teise koha jõgevalastele. Pühapäeval kohtub Wolves Tartus sealse Heliosega.