Jõgeva valla korvpalluritele veel kaks kaotust

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri 17. vooru kohtumises kaotas SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool koduväljakul KK-le Viimsi/NoTo 71:75 (22:23, 14:13, 22:18, 13:21), reedel jäädi aga võõrsil 77:89 (17:19, 20:23, 14:15, 26:32) alla Paide Viking Window’le.

Jõgeva valla meeskond alustas kohtumises Viimsiga otsustavat veerandaega neljapunktilises eduseisus 58:54, minut enne normaalaja lõppu juhtisid aga külalised 71:67. 23 sekundit enne lõpuvilet kolmepunktiviske tabanud Rene Sepp vähendas kaotusseisu ühele punktile 71:72. Jarmo Heitur tegi seejärel vea Kristjan Evartile, kes tabas mõlemad vabavisked. Kodumeeskonna järgnenud rünnak aga ebaõnnestus ‒ Rene Sepp kaotas palli, Johannes Välb tegi vea Evartile, kes seekord oli täpne ühel vabaviskel, suurendades kolm sekundit enne lõppu vahe neljale punktile. Koos lõpuvilega pääses viskele Märt Tralla, kuid tema kolmepunktivise korvirõngasse ei jõudnud.

Võrdselt 14 punktiga olid võõrustajate resultatiivsemad Tralla ja Sepp, Sten Lillemägi saagiks langes 11 lauapalli.

Paide Viking Windowʼle eelmises omavahelises mängus koduväljakul 33 punktiga alla jäänud Torma/Kuremaa tiim suutis võõrsil suurema osa kohtumisest seisu tasakaalus hoida. Veel kolm minutit enne lõpuvilet oldi viiepunktilises 66:71 kaotusseisus, seejärel eksiti aga järjest kahel kolmepunktiviskel ning kodumeeskond suurendas vahe üheksale ning lõpuks 12 punktile.

Jarmo Heitur viskas 13 ning Sten Lillemägi ja Jaanus Annok võrdselt 12 punkti.

Kaheksateistkümnest mängust ühe võitnud SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool on endiselt esiliiga punase laterna rollis. Homme õhtul kohtub Jõgeva valla meeskond tabelis teisel kohal oleva EMÜ võistkonnaga. Torma spordihoones peetav mäng algab kell 19.