Jõgeva valla korvpallurid avasid esiliigas võiduarve

Hooaega neljateistkümne järjestikuse kaotusega alustanud SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool võitis Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri mängus reedel Tallinnas turniiritabelis üheksandal kohal oleva BC Kalev/Cramo I meeskonna 80:74 (29:26, 17:19, 12:15, 22:14).

Tasavägiselt kulgenud kohtumises juhtis Torma meeskond kolmanda veerandaja keskel seitsme punktiga 58:51, kuid otsustav periood algas juba võõrustajate 60:58 eduseisus. Kuus minutit enne kohtumise lõppu oli Kalev/Cramo ees veel 70:65, seejärel tegi külalismeeskond aga Kris Urviku, Jaanus Annoki ja Lauri Kase visete toel 11:0 vahespurdi ning saavutatud eduseisu hoiti lõpuvileni.

Sten Lillemägi tõi võitjatele 22, Märt Tralla 21 ning Jaanus Annok 17 punkti. Tralla arvele kogunes ka viis resultatiivset söötu ja kolm vaheltlõiget, Annok oli kümne lauapalliga edukaim lauavõitluses. Kalev/Cramo mängijatest viskas Kauri Sild parimana 21 punkti.

Turniiritabeli tipus on kõik 15 kohtumist võitnud Betoonimeister/Tskk/SK Nord, paremusrea lõpetavad BC Tartu (4 võitu), Kuressaare BC Hundid/ASSA Abloy (3 võitu) ja SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool (1 võit).

Järgmise mängu peab Jõgeva valla meeskond 9. veebruaril, kui Torma spordihoones minnakse kell 19 vastamisi seitsmendal kohal oleva KK-ga Viimsi/NoTo.