Jõgeva SK Pedja jõudis finaali

Jõgeva SK Pedja jäähokimeeskond jõudis Lõuna-Eesti hokiliigas finaali, sest poolfinaalis alistati Tartus Jäämurdjate meeskond 6:0.

Märtsi eelviimasel päeval toimunud mäng kulges Tartu Lõunakeskuses Jõgeva meeskonna valitsemisel, kuigi skoor suudeti avada alles mängu 17. minutil. Kui kulunud oli 16.18, viis Raul Kivi  Hannes Pagi söödust Jõgeva 1:0 juhtima. Sellega ka vastane murdus, sest järgneva kolme minuti jooksul visati veel kaks väravat.

Kui mängitud oli 18.26, kasvatas Urmo Rohtmets (Mihkel Pärsi sööt) edu 2:0-le ja 52 sekundit enne poolaja lõpuvilet tegi Jüri Narits seisuks 3:0.

Teisel poolajal toimus juba võidu vormistamine. 26.22 oli täpne Mihkel Pärs ja Jõgeva juhtis 4:0. 31.44 tegi viienda värava Pagi Naritsa söödust ja 36.47 pani mängule punkti Alari Kütt (söötjaks Janno Pärn). Jõgeva oli võitnud 6:0.

Nüüd tuleb ennast veel paar nädalat vormis hoida, sest liiga finaalmäng toimub Tartus alles 20. aprillil.