Jõgeva saalihokimeeskonnad jäid võiduta

Nädalavahetusel peetud Eesti saalihoki meistriliiga mängudes pidid mõlemad Jõgeva meeskonnad tunnistama vastase paremust. Kolme põhikoosseisu meheta mänginud SK Tähe/Olivia esindusmeeskond kaotas pühapäeval meistriliigas täiseduga liidripositsioonil olevale SK LINK/Sakule 0:12 (0:2, 0:3, 0:7), SHK Lootus jäi laupäeval meistriliiga-B mängus 5:7 (3:3, 0:3, 2:1) alla Eesti Maaülikooli SK duubelmeeskonnale.

Endistest tippmängijatest koosnev SHK Lootus alustas kodusaalis peetud kohtumist edukalt ‒ juba kolmandal minutil saatis Lauri Hõim kaugviskest palli tartlaste väravasse. Viigiliselt lõppenud avakolmandikul tegid jõgevalastest skoori veel Marko Saksing ja Alari Pagi. Seejärel jäi Lootus aga rohkem kui pooleks tunniks kuivale, noored tartlased viskasid järjest neli väravat ning läksid 51. minutiks 7:3 juhtima. Lõpuminutitel aktiivselt rünnanud jõgevalased vähendasid Siim Hõimu ja Alari Pagi tabamustest vahet, kuid viigini enam ei jõutud.

Meistriliiga tabeliseis: 1. SK LINK/Saku 12 p, 2. Sparta Team Automaailm 8 p, 3. Eesti Maaülikooli SK 4 p, 4. Jõgeva SK Tähe/Olivia 2 p, 5. TTÜ SK 1 p. Meistriliiga-B tabeliseis: 1. Viimsi Kepp 6 p, 2. Eesti Maaülikooli SK II 3 p, 3. SHK Jõgeva Lootus 3 p, 4. Peikko/Tamsalu  0 p, 5. Jäneda 0 p.

Tähe esindusmeeskond kohtub homme õhtul Tallinnas Spartaga, Lootus peab aga järgmise mängu 17. detsembril, kui Virtuses ollakse vastamisi Viimsiga.