Jõgeva põhikool jõudis võistlussarja finaali

Jõgeva põhikool sai noorte kergejõustiklaste võistlussarja TV 10 Olümpiastarti üleriiklike etappide kokkuvõttes suurte koolide arvestuses üheteistkümnenda koha ning pääses juuni keskel Tallinnas peetavatele finaalvõistlustele.

Laupäeval Tartus Tamme staadionil toimunud neljandal etapil tõi Jõgeva põhikoolile kõige rohkem punktilisa poiste vanemas vanuserühmas võistelnud Daniel Aganitš. Edukaim oli 14aastane Aganitš kettaheites, kus sai 34.76ga 50 osavõtja hulgas seitsmenda koha. Esitosinasse mahtus Daniel Aganitš ka 1000 meetri jooksus (10. koht ajaga 3.13,90) ning palliviskes (11. koht 61.33ga).

Tüdrukute vanema vanuserühma 600 meetri jooksus sai ajaga 1.59,68 lõpetanud Elisabet Hein 26. koha, nooremate poiste hulgas andis lõpuaeg 3.50,94 Kevin Alandile 1000 meetri jooksus 30. koha.

Hästi esines Tartus ka individuaalarvestuses kaasa teinud Puurmani mõisakooli õpilane Berit Kukk, kes sai nooremate tüdrukute 600 meetri jooksus 58 osaleja hulgas ajaga 1.56,76 üheksanda koha. Kaugushüppes oli Kukk 4.42ga neljateistkümnes.