Jõgeva noortemeeskond kaotas avamängus Levadiale

Jõgeva SK Noorus-96 kaotas laupäeval Tallinnas U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri avamängus Tallinna FC Levadia eakaaslastele 1:3 (1:2).

Väljakuperemehed avasid Georg-Eric Kuruse löögist skoori kohtumise 17. minutil, jõgevalaste viigivärava lõi kolmteist minutit hiljem Märt-Indrek Sirkas. Viigiseis siiski kaua ei püsinud, sest juba 32. minutil viis Georg-Eric Kurus Levadia taas juhtima.

Kohe teise poolaja algul määras kohtunik Viljar Pennert Levadia kasuks 11 meetri karistuslöögi, mille realiseeris Karevi Pajumets. 3:1 eduseisu suutis Levadia hoida lõpuvileni.

Laupäeval kohtub Noorus-96 Keila staadioni kunstmuruväljakul kohaliku jalgpalliklubi noortetiimiga. Keila JK on kaotanud mõlemad senipeetud kohtumised: avakohtumises jäädi 1:5 alla Kohtla-Järve JK-le Järve, teises voorus kaotati aga 1:6 Narva Transile.