Jõgeva jalgpalluritele napid kaotused

Eesti jalgpalli meistrivõistluste teise liiga turniiri kaheksanda vooru kohtumises kaotas Jõgeva SK Noorus-96 võõrsil 0:1 Tartu Santose duubelmeeskonnale.

Laupäeval Annelinna kunstmurustaadionil peetud kohtumise ainsa värava lõi 22. minutil Rene Prans.

Seni viimasel kohal olnud Santose võit kukutas Jõgeva meeskonna turniiritabeli viimasele reale, kaheksast mängust on kogutud kolm viigipunkti. Võrdselt 19 punktiga on tabeli eesostas Jõhvi FC Lokomotiv ja Tabasalu JK Charma, neile järgnevad Tartu FC Merkuur (18 p), Tallinna JK Dünamo (17 p) ja Narva United FC (16p).

Kõik senised kohtumised võõral väljakul pidanud jõgevalased lähevad pühapäeval hooaja esimeses kodumängus vastamisi neist koha võrra kõrgemal asuva Kuusalu JKga Rada. Mäng algab Jõgeva aleviku staadionil kell 12.

Neljandas liigas mängiv FC Jõgeva Wolves jäi pühapäeval viienda vooru mängus võõrsil 1:2 alla Võru Heliosele.

Avapoolaja võitsid väljakuperemehed Brett Piiri väravast 1:0 ning kohe teise poolaja algul suurendasid nad Kert Joakiti tabamusest vahe kaheväravaliseks. 69. minutil vähendas Stenver Kleimann-Leimann 11 meetri karistuslöögist vahe minimaalseks, kuid Helios suutis hoida eduseisu lõpuvileni.

“Hundid” on seitsme meeskonna hulgas nelja punktiga neljandal kohal, liidripositsioonil paiknevast Tartu JK Tammeka U19 meeskonnast jäädakse maha 11 punktiga, teisel kohal olevast Viljandi Tuleviku III meeskonnast aga vaid kahe silmaga. 29. mail kell 14 kohtub Wolves Jõgeva linna staadionil SKga Roosu.