Homme ettevõtlusinkubaatori kohvihommikule

Juba homme algusega kell 10 toimub Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse seminariruumis taas kohvihommik. Külla tuleb ja oma tegemistest räägib Jaagup Paat Kodu Kuubis OÜ-st. OÜ Kodu Kuubis on Pärnus tegutsev ehitusettevõte, mis on spetsialiseerunud innovaatilistele ja keskkonnasõbralikele lahendustele. Ettevõte asutati aastal 2014, kui saadi põhuplaadi maaletoomisõigus Baltikumis ja Skandinaavias.
Kodu Kuubis ehitab, projekteerib ja nõustab põhuplaadist valmivaid ehitusobjekte, kus loodusliku ehitusmaterjali kasutamine tagab hea ja tervisliku mikrokliima. Ettevõte soovib tõsta inimeste teadlikkust looduslike ehitusmaterjalide kasutamise kasulikkuse vallas ning tagada oma klientidele parim võimalik kodune mikrokliima.
Kesk-Eesti ettevõtlusinkubaatori kohvihommik üritussari, mis on ettevõtjalt ettevõtjale kogemuslugude vahetamise tund. Seda kaasrahastab Euroopa Liit.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus