FC Jõgeva Wolves teenis kolmanda võidu

Laupäeval Vaimastvere Arenal peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga kolmanda vooru mängus löödi koguni 11 väravat, kui liigatabelis esikohale tõusnud FC Jõgeva Wolves alistas FC Vastseliina 7:4 (2:1).

Mäng algas kodumeeskonnale väikese ehmatusega: Vastseliina avas juba 1. minutil Artur Paloki löögist skoori. Seitse minutit hiljem viigistas Eduard Kovbasnjuk käärlöögist siiski seisu ning viis minutit enne avapoolaja lõppu viis eelmisel päeval Jõgeva meeskonnaga liitunud Lauri Ott Wolvesi esmakordselt juhtima.

Teise poolaja viimase 30 minuti jooksul lõid meeskonnad koguni kaheksa väravat. Väravasaju avas Denis Serikovi löök 60. minutil. Kaks minutit hiljem suurendas Lauri Ott „Huntide” eduseisu kolmeväravaliseks, 70. minutil tegi Marko Murumaa seisuks 5:1.

Järgnenud 10 minuti jooksul leidsid väravasoone taas ka külalised, kuid kahest väravast väiksemaks vahet siiski ei saadud. 83. minutil lõi Wolves’i särgis debüteerinud Ivan Raizvihh meeskonna kuuenda värava, kaks minutit hiljem tegi penaltist kübaratriki viimasel kahel hooajal põhiliselt Tartu FC Santose II meeskonna rivistuses teises liigas mänginud Lauri Ott.

Kolme vooru järel on täiseduga tabeli tipus FC Jõgeva Wolves ja Viljandi JK Tulevik III. 7 punktiga on kolmandal kohal FC Tarvastu, esiviisiku lõpetavad võrdselt 6 punktiga FC Elva II ja Valga FC Warrior.

Pühapäeval kohtub Jõgeva meeskond Tartu Tamme staadioni kunstmuruväljakul hooaega kolme kaotusega alustanud Tartu FC Heliosega. Järgmine kodumäng on kavas 28. aprillil, vastaseks Põlva FC Lootos ning mängupaigaks seekord Tabivere põhikooli staadion.