EESTIMAA SPORDILIIT JÕUD PIDAS NÄDALAVAHETUSEL SUVEMÄNGE

Nädalavahetusel peeti Türil 41. Eesti linnade suvemängud. Üldarvestuses kogusid enim punkte korraldajad (229 p), kellele järgnesid Elva (207 p) ja Põlva (205,5 p). Jõgeva linn sai üldarvestus üheteistkümnenda koha, Põltsamaa oli kokkuvõttes kuueteistkümnes ning Mustvee kahekümne esimene.

Laupäeval üle Eesti toimunud arvukate spordi- ja kultuurisündmuste tõttu üsna hõredaks jäänud Jõgeva linna võistkonnale (pildil) tõi kergejõustikus kolm medalit naisveteranide 100 meetri jooksus ja kaugushüppes võidutsenud ning 400 meetri jooksus teise koha saanud Maiu Veltbach. Jalgrattakrossis sai meesveteranidest oma vanuseklassis esikoha Ardu Ernits. Juhtide mitmevõistluses esindas maakonnakeskust vastvalitud linnapea Raivo Meitus, lisaks olid jõgevalased võistlustules ka petankis ja orienteerumises. Põltsamaa võitis hõbemedali meeste võrkpallis, petankis saadi kaheksas koht. Mustvee linn sai naiste võrkpallis kolmanda koha.