B-klassis enim esikohti Jõgeva kergejõustiklastele

Jõgeva linna staadionil toimunud tänavused Jõgevamaa noorte meistrivõistlustel kergejõustikus võitsid B-klassis (sündinud 2001. ja 2002. aastal) enim esikohti Jõgeva põhikooli esindajad. Kuueteistkümnest alast kümme võitnud jõgevalastele järgnesid kolme meistritiitliga Laiuse põhikooli kergejõustiklased.

Tüdrukute B-klassis tulid kahekordseteks meistriteks Anabell Traks (Laiuse PK), Kadi-Liis Viiar ja Britta Kasela (mõlemad Jõgeva PK). Anabell Traks võitis esikoha 100 meetri jooksus (13,8) ja kaugushüppes (4.61), Kadi-Liis Viiar oli parim 400 meetri jooksus (1.03,4) ja kõrgushüppes (1.50) ning Britta Kasela 800 meetri jooksus (2.32,1) ja odaviskes (27.11).

Helis Perk (Laiuse PK) võitis meistritiitli kuulitõukes (9.11) ning Birgit Nõmmik (Põltsamaa ÜG) oli parim kettaheites (23.67)

Poiste B-klassi meistrivõistlustel tuli ainsana kahekordseks võitjaks Andrias Adamson (Jõgeva PK), kes sai esikoha kaugushüppes (5.53) ning kuulitõukes (12.64).

100 meetri jooksu finaalis oli 12,2 sekundiga parim Marcus Mardimäe (Jõgeva PK), 400 meetri jooksus võidutses 59,3ga Tauri Kaasik (Palamuse G). 800 meetri jooksus sai esikoha Mattias Säärits (Jõgeva PK) 2.16,2ga, kõrgushüppes ületas võitjaks tulnud Märtin Jõe (Põltsamaa ÜG) 1.55. Kettaheites mõõdeti Daniel Aganitši (Jõgeva PK) võidutulemuseks 35.74, odaviskes Petry Pükkonenile (Jõgeva PK) aga 40.17.