Augur Skanton võttis Wolves’ilt revanši

FC Jõgeva Wolves kaotas pühapäeval Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigaturniiri eelviimase vooru kohtumises Tallinna SK Augur Skantonile 6:10.

Detsembri algul Tallinnas peetud eelmise omavahelise kohtumise tulemusega 6:4 võitnud Wolves jäi koduhallis juba avapoolajal tagaajaja rolli. 14. minutiks juhtis Augur Skanton 2:0 ning vaheajale läksid külalised 3:2 eduseisus. Võõrustajate väravad lõid Eduard Kovbasnjuk ja Hardi Lill.

Teise poolaja algul lõid pealinlased järjest kolm väravat ning juhtisid 29. minutiks juba 6:2. Viimase kümne minutiga lendas mõlema meeskonna väravavõrku neli palli, Wolves’i skoori kasvatasid Andrei Zevakin, Tauri Laurits ja veel kahel korral täpne olnud Hardi Lill.

Viimase vooru mängus kohtub Wolves laupäeval võõrsil Kohilaga.