Südi vastuhakk liidrile

Saalijalgpalli Eesti meistriliigas kaotas FC Jõgeva Wolves pühapäeval Virtuse kodusaalis napilt 3:6 turniiri liidrile Viimsi FC meeskonnale. Kusjuures poolaja võitis Jõgeva meeskond 2:0.
Skoori avas Margus Rosin juba mängu 34 sekundil. Enne vaheajale minekut kasvatas Rasmus Alles seisu 2:0-le. Kohe teise poolaja esimese kahe minutiga suutsid külalised viigistada. 32. minutil juhtis Viimsi juba 4:2, kuid siis vähendas Maksim Mitrofanov kaotusseisu 3:4-le. Enamaks siiski jõudu ei olnud. Viimasel viie minutiga lõid vastased veel kaks väravat ja said raske 6:3 võidu.
Nüüd, kui kõigil kaheksal meeskonnal on mängitud kümme mängu, juhib tabelit Viimsi 25 punktiga ja Wolvesil on punktiarve endiselt avamata. Laupäeval mängitakse võõrsil 3 punktiga eelviimasel kohal oleva Rummu Dünamoga.