„Huntide“ tõsine vastuhakk Narvale

FC Jõgeva Wolves pidas laupäeva õhtul saalijalgpalli meistriliigas tulise mängu Narva United FC meeskonnaga ja kaotas lõpuks 5:8 (2:4).
„Hundid“ juhtisid mängu kahel korral. 6. minutil avas Hardi Lill skoori ja kuigi külalised viigistasid, viis Lill 13. minutil Wolvesi taas 2:1 juhtima. Edasi järgnes mõõn ja poolaeg kaotati 2:4.
Teise poolaja algul skoorisid aga Martin-Gert Pärli ja Marko Murumaa ning tabloole ilmusid viiginumbrid 4:4. See seis püsis kümme minutit, kuni Andrei Kornev viis Narva taas 5:4 juhtima. Minut hiljem vastas Jõgeva poolt väravaga Eduard Kovbasnjuk ja seis oli taas viigiline – 5:5.
Järgnenud kolme minuti jooksul õnnestus külalistel lüüa kolm järjestikust väravat ja Narva võitis raskeks kujunenud mängu 8:5. Wolvesile oli see meistriliigas teiseks kaotuseks.