Jane Jalasto, üliõpilane Jõgevalt:
Kui seltskond ei lähe liiga nahaalseks, siis ei häiri. Noortel polegi Jõgeval ju midagi muud teha ega erilist kohta, kus olla. See, et vanemad inimesed tümpsu ei talu, on nende probleem. Kuni ametliku öörahuni, see algab vist kell 23, võiks ka muusika mängida.
Aadu Paeveer, mehhaanik Jõgeva alevikust:
Oleneb sellest, millisel eesmärgil nad kogunevad. Hiljuti häiris mind elamute vahel õhkrelvadega tulistamine. Ka auto ja mopeedidega rallitajatele peaks olema mõni kinnine koht, kus nad saaksid teisi segamata ja teiste elu ohtu panemata end välja elada.
Avo Zelinski, jõgevlane:
Ei häiri, kusagil peavad nad end ju välja elama. Hängima ja tšillima. Meie unistasime jalgrattast, praegused noored aga autost. Loomulik, et noored tahavad õhtuti teha midagi muud kui tööd või sporti. Neile, kes tahavad lärmata või kumme vilistada ja autot lõhkuda, peaks olema koht, kus nad saaksid seda teisi segamata teha.
Tauno Säälik, abiturient Kõnnu külast:
Kui noortekambad käituvad normaalselt — ei joo ega lälla, ei lõhu ega loobi prügi laiali —, siis ei häiri nad mind üldse. Noortel on vaja tegevust. Mina olen maalt pärit ja sellest puudust ei tunne. Suvel teen tööd, talvel olin aga pikad päevad koolis.
Eda Koppel, ettevõtja Jõgevalt:
Las kogunevad, noored on alati tahtnud koos olla ja midagi teha. Käituma peab aga nii, et oma kogunemistega ei häiriks kaasinimesi. Koht, kus tümpsu lasta, ralli- või kiirendussõitu teha, peaks olema elamukvartalist eemal. Noored peavadki kokku saama, õppima ühiskonnas elama ning selle hüvesid kasutama, kuid neil peab olema ka kohustus neid hüvesid hoida.
Küsitles ARDI KIVIMETS