Tähe U15 Eesti karikavõitjaks

Jõgeva SKle Tähe tänavustel Eesti saalihoki meistrivõistlustel ainsa meistritiitli toonud U15 vanuseklassi meeskond oli võidukas ka laupäeval Virtuse spordihoones peetud Eesti karikavõistlustel. Finaalmängus alistati SHK Tornaado 7:2.

U15 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste põhiturniiril ja kohamängudes kõik kümme kohtumist võitnud Jõgeva SK Tähe/Olivia 03 alustas karikavõistlusi poolfinaalis saadud 10:4 (1:1, 9:3) võiduga Tamsalu EBE üle. Tähe mängijatest viskasid Margus Rosin, Karlis Kirsimägi ja Karl-Eerik Kukk võrdselt kaks väravat.

Kohtumise 34. minutil, kui Tähe oli 7:2 eduseisus, teenis Eesti noorte maadlus- ja sumovõistlustelgi edukalt esinev Romel Seemann toore mängu eest noorte saalihokivõistlustel harvanähtava viieminutilise karistuse, mille kandmise ajal visati mängu 14 väravast viis – Tähe arvulisest ülekaalust kolm ning vähemuses olnud Tamsalu kaks väravat.

Finaalmängus SHKga Tornaado avasid küll skoori tartlased, kuid vaheajale mindi juba Tähe 4:1 eduseisus. Jõgevalaste väravad viskasid Margus Rosin, Karlis Kirsimägi, Kristo Voitk ja Sten Siida. Teisel poolajal kasvatasid Tähe väravaarvet Rosin, Voitk ja Karl Mark Tammsaar.

Karikavõitjaks tulid väravavaht Marten Teppan, kapten Margus Rosin, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Kristofer Frank, Sten Siida, Karlis Kirsimägi, Ralf-Gregor Laansalu, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Holger Nõmm, Kevin Ots, Kristo Voitk ja treener Marko Saksing.