Selgusid noorte sisemeistrid kergejõustikus

Jõgeval toimunud maakonna noorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel tulid kolmekordseteks meistriteks Roger Saar, Berit Kukk ja Johanna Elisabeth Võsaste.

Saar (Põltsamaa ÜG) võitis poiste U16 vanuseklassi kaugushüppe 4.98ga, läbis 40 m 5,7 ja 45 m tõkkejooksu distantsi 7,9 sekundit. Tüdrukute samas vanuseklassis võitis Elisabet Hein esikohad kaugushüppes (4.76) ja tõkkejooksus (7,8). 40 m jooksus oli täpselt kuue sekundiga kiireim Helis Kiis (mõlemad Jõgeva PK).

Poiste U14 vanuseklassis oli Timmo Mikk (Põltsamaa ÜG) parim kaugushüppes (4.40) ja 40 m jooksus (5,9), tõkkejooksu võitis 8,0ga Matthias Mölder (Avinurme G). Sama vanade tüdrukute seas oli kõigil kolmel alal võidukas Berit Kukk (Puurmani MK). Kaugushüppes tõi talle võidu 4.75, 40 m jooksus 5,7 ning 45 m tõkkejooksus 7,5 sekundit. Kõigil kolmel alal hõbemedali pälvinud Andra Kuusk (Avinurme G) lõpetas 40 m finaalis võitjaga sama ajaga.

U12 vanuseklassis oli poistest kahe esikohaga edukaim Aleksandr Grits, kes hüppas kaugust 4.27 ning jooksis tõkkeid 8,5-ga. 40 m jooksus oli 6,3 sekundiga kiireim Rico Päll (mõlemad Jõgeva PK). Jõgeva põhikooli läks kolm meistritiitlit ka tüdrukute samas vanuseklassis, kus Johanna Elisabeth Võsaste oli parim nii kaugushüppes (4.17), 40 m jooksus (6,5) kui ka tõkkejooksus (9,0).