Jõgeva valla korvpallurid kaotasid liiga liidrile 12 punktiga

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri 20. vooru kohtumises kaotas liigatabelis viimasel kohal olev SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool liidrikohal jätkavale Betoonimeister/Tskk/SK Nordile võõrsil 70:82 (19:22, 11:12, 15:22, 25:26).

Novembrikuus Tormas peetud eelmise omavahelise mängu 21 punktiga võitnud esiliiga valitsev meister saavutas nüüd suurima eduseisu otsustava perioodi algul, kui juhiti 13 punktiga 58:45 ja 60:47. Jõgeva valla korvpallurid suutsid seejärel ennast tagasi mängu tuua ning Breit Prossi, Sander Kruusi ja Märt Tralla visete toel vähendati vahe neli minutit enne kohtumise lõppu neljale punktile 65:69. Tralla tabavate vabavisete järel oli ka veel ka minut hiljem kaotusseis vaid neljapunktiline (67:71), kuid mängu pööret tuua siiski ei õnnestunud. Viimaste minutite jooksul tabas jõgevalaste viiest pealeviskest vaid üks ning pealinlased suurendasid lõpuvileks vahe taas 12 punktile.

Kõik neli kolmepunktiviset tabanud Sander Kruus tõi parimana 21 punkti. Breit Pross viskas 14, Jaanus Annok 12 ja Märt Tralla 10 punkti. Võitjatest oli 23 punktiga resultatiivseim Menhart Mardo. Lauavõitluse kaotas Torma 33:46, enim pahandust tegid Margus Klementsov ja Menhart Mardo vastavalt 16 ja 13 lauapalliga.

Kahekümnest kohtumisest ühe võitnud Jõgeva valla meeskonnal on esiliigas pidada veel kaks mängu. Reedel kell 19 minnakse Torma spordihoones vastamisi lähima konkurendi, kolme võiduga eelviimasel kohal oleva Kuressaare meeskonnaga BC Hundid, 23. märtsil kohtutakse samuti koduväljakul Tamsalu Los Torosega.