Tallinnas selgusid talvised kergejõustikumeistrid

Nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Eesti talvistel meistrivõistlustel jõudsid Jõgevamaalt pärit kergejõustiklastest medalikolmikusse Allar Lamp, Jakob Goroško ja Kaisa Kukk.

Meeste 3000 m jooksus tuli ajaga 8.24,85 lõpetanud Allar Lamp neljandat aastat järjest Eesti meistriks, edestades teisena lõpetanud Olavi Allaset täpselt kolme sekundiga. 1500 m jooksus võitis Lamp 3.50,06ga hõbemedali, jäädes 1,55 sekundiga alla Andi Noodale.

Jakob Goroško lõpetas teisena 200 m finaalis. Ajaga 21,88 lõpetanud põltsamaalasest oli kiireim vaid Tony Nõu, kellel kulus ühe ringi läbimiseks 21,59 sekundit. Goroško kaaslinlane Rait Väär sai samal distantsil 23,25ga 11. koha. Meeste 60 m jooksus tegi kaasa kolm jõgevamaalast: Goroško oli 7,14ga 9., Rait Väär 7,25ga 13. ning möödunud aasta lõpus kaitseväeteenistuse läbinud kümnevõistleja Kristjan Rosenberg 7,26ga 14.

Naiste 3000 m jooksus lõpetas Kaisa Kukk ajaga 10.17,59 ning sai kolmanda koha. Eesti meistriks tuli kolm sekundit kiirema ajaga Laura Maasik. 1500 m jooksus sai Minna Kuslap 5.11,28ga seitsmenda ning 800 m jooksus Laura Ernits 2.28,42ga kümnenda koha.

Naiste teivashüppes jäi Reena Kollil alistamata algkõrguseks olnud 4.00. Tunamullu Eesti rekordi 4.31ni viinud Koll on tänavu ületanud 4.25. Eesti meistriks tuli 3.85ga Marleen Mülla.