Tähe kaotas koduväljakul tiitlikaitsjale

Laupäeval Virtuse spordikeskuses peetud Eesti saalihoki meistriliiga kohtumises kaotas Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond valitsevale Eesti meistrile Eesti Maaülikooli SK-le 6:9 (1:1, 2:5, 3:3).

Peteris Freimanise väravatest juhtis Tähe teise kolmandiku algul 2:1. Tartlased läksid seejärel küll 4:2 juhtima, kuid 32. minutil vähendas Andreas Õun vahe minimaalseks. Teise kolmandiku lõpp ja otsustava perioodi algus kuulusid aga kindlalt külalistele ˗ Mikko Saarivuori, Aleksandr Avtušenko ja Pavel Semjonov viskasid 13 mänguminuti jooksul järjest neli väravat ning EMÜ juhtis 48. minutiks juba 8:3.

Kohtumise lõpus õnnestus kõigi jõududega rünnakule läinud Tähel Õuna, Freimanise ja Aleksander Andrejevi tabamustest vahet vähendada, kuid kahest väravast väiksemaks kaotusseisu enam ei saadud.

Meistriliiga mängud jätkuvad järgmisel nädalal, Tähe kohtub 10. veebruaril võõrsil EMÜ-ga. Alates homsest mängib Eesti saalihokikoondis, kuhu ainsa jõgevalasena kuulub väravavaht Rainer Kalde, Tallinnas Kalevi spordihallis toimuval MM-valikturniiril. Eestlaste vastasteks on Liechtenstein, Holland, Belgia, Poola ja valitsev maailmameister Soome.