Wolves sai lõpusekunditel valusa kaotuse

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri 11. vooru kohtumises kaotas FC Jõgeva Wolves pühapäeval võõrsil Rummu Dünamole 8:9. Võiduvärava lõi Dünamo vaid kaks sekundit enne kohtumise lõppu.

Vasalemma spordihoones peetud mängus jäi Wolves kümne minutiga 0:3 kaotusseisu, avapoolaja lõpuosa mängiti aga väga õnnestunult ning vaheajale mindi juba 5:4 eduseisus. Kolm väravat lõi Eduard Kovbasnjuk, kaks tabamust sai kirja Tauri Laurits.

Teine poolaeg möödus tasavägises heitluses, kumbki meeskond ei suutnud eduseisu jõudes vahet ühest väravast suuremaks kasvatada. Wolves’i kuuenda värava lõi Tauri Laurits, 32. minutiks jõudsid külalised Taivo Pärnametsa kahest tabamusest 8:7 eduseisu.

Minut hiljem viigistas aga Dmitri Sui taas seisu ning kaks sekundit enne kohtumise lõpuvilet lõi võõrustajate edukaimana kokku neli väravat kirja saanud Stanislav Hmeljov Dünamo võiduvärava.

Kolm vooru enne esiliiga põhiturniiri lõppu on FC Jõgeva Wolves turniiritabelis seitsme punktiga kaheksandal kohal. “Huntide” järgmiseks vastaseks on 21 punktiga turniiritabelis liidripositsioonil olev Tallinna FC Cosmos II. Pühapäeval Virtuse spordikeskuses peetav mäng algab kell 15.