Jõgeva korvpallurid endiselt võiduta

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiril mängiv SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool alustas uut aastat kaotustega G4S Noorteliiga II meeskonnale ning Tartu Kalev/Estikole.

Kolmeteistkümnendas voorus kaotas Jõgeva valla meeskond Torma spordihoones peetud mängu G4S Noorteliiga duubelmeeskonnale 75:88 (17:23, 18:18, 18:20, 22:27). Otsustavat veerandaega kaheksapunktilises eduseisus 61:53 alustanud külalismeeskond tegi kolme minutiga 12:2 vahespurdi ning suurendas vahe 18 punktile. Võõrustajad vähendasid seejärel küll veel vahe kümnele punktile (69:79), kuid noortemeeskond suutis kättevõidetud edu hoida.

Torma meeskonna parimana viskas Lauri Kask 15 punkti. Võrdselt üksteist punkti kogusid Jaanus Annok ja Rene Sepp, kümne punktiga toetas meeskonda Jarmo Heitur. Lauavõitluses olid võrdselt üheksa lauapalliga edukaimad Sten Lillemägi ja Kait Koppel. Seitse punkti visanud Märt Tralla andis meeskonnakaaslastele kaheksa resultatiivset söötu. Hooaja neljateistkümnenda kaotuse sai Torma/Kuremaa meeskond möödunud kolmapäeval Tartus, kui Kalev/Estikole jäädi alla 61:76 (14:24, 13:15, 22:17, 12:20). Neli ja pool minutit enne lõpuvilet oli Torma meeskond vaid kahepunktilises 60:62 kaotusseisus, kuid mängu lõpp kuulus täielikult tartlastele.

Üheksateistkümnest kolmepunktiviskest tabasid Torma mängijad vaid ühe. 11 punktiga oli resultatiivseim Sten Lillemägi, võrdselt 9 punkti viskasid Märt Tralla ja Jaanus Annok.