Wolves pidi tunnistama Cosmose paremust

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri viienda vooru kohtumises kaotas FC Jõgeva Wolves võõrsil Tallinna FC Cosmos II meeskonnale 3:11.

Pühapäeval Kiili spordihoones peetud mängus olid võõrustajate rivistuses väljakul valdavalt Cosmose esindusmeeskonna mängijad ‒ kaheteistkümnest platsil käinud pealinlasest kuuluvad kümme saalijalgpalli meistriliigas teisel kohal olevasse meeskonda.

Cosmos avas skoori juba üheksandal sekundil Erik Grigorjevi löögist, jõgevalased vastasid kuuendal minutil Martin-Gert Pärli viigiväravaga. Vähem kui minut hiljem läksid tallinlased uuesti juhtima, kuid Wolves suutis vahet minimaalsena hoida 15. minutini, alles seejärel läksid nimekamad vastased oma teed. Avapoolaja võitis Tallinna meeskond 5:1 ning kolm minutit enne kohtumise lõppu juhiti 11:2. Wolvesʼi teise värava lõi Kristofer Reinberg 25. minutil, 33 sekundit enne lõpusireeni tegi Hardi Lill lõppseisuks 3:11.

Kaheteistkümne punktiga on turniiritabeli tipus JK Kohila, võrdselt üheksa punktiga järgnevad Narva SK Ganza ja Maccabi. Seitsmendal ja kaheksandal kohal on võrdselt kolme punktiga Narva United FC II ja FC Jõgeva Wolves.

Homme õhtul kohtub Wolves võõrsil viiendal kohal oleva Tallinna SK-ga Augur Skanton.

Möödunud nädalal loositi paaridesse Eesti saalijalgpalli karikavõistlustel kolmandasse ringi jõudnud kuusteist meeskonda. FC Jõgeva Wolvesʼi viis loos (seekord juba ametlikult) kokku Tallinna FC Cosmose esindusvõistkonnaga. Teises ringis mängis Wolves 10:5 üle Vana Hea Puuri, Cosmos alistas aga FC Patsuhai 6:0.

Viimase Jõgevamaa meeskonnana pidas karikavõistluste teise ringi mängu Vaimastvere SK Illi, kes jäi möödunud kolmapäeval Jõgeval napilt 6:7 alla samuti Rahvaliigas pallivale Rapla Lokomotiivile. Külalised võitsid avapoolaja 4:2 ning juhtisid kümme minutit enne kohtumise lõppu 7:4. Lõpuminutitega jõudsid võõrustajad vähendada vahe minimaalseks, kuid Lokomotiiv suutis nappi eduseisu hoida. Illi mängijatest lõid kaks väravat Kirill Matiitšin ja Andres Ots, ühe tabamuse lisasid Edgar Lazarev ja Marek Reiman.