Wolves lõpetas III liiga hooaja üheksandal kohal

Tänavu Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmandas liigas debüteerinud FC Jõgeva Wolves kaotas viimases voorus FC Tarvastule 3:4 ning lõpetas hooaja üheksandal kohal.

Laupäeval Jõgeva linna staadionil peetud mängu avapoolaeg lõppes 2:2 viigiseisul, võõrustajate väravad lõid Mart Päll ja Brein Agu. Teisel poolajal läks Tarvastu 4:2 juhtima. 72. minutil vähendas Mart Päll vahe minimaalseks ning viimased kümmekond minutit mängis Wolves ka arvulises ülekaalus, kuid seisu võrdsustada enam ei õnnestunud.

FC Jõgeva Wolves võitis 22 kohtumisest üheksa, kolm mängu lõppesid viigiga. Meeskonna edukaim väravakütt oli Stenver Kleimann-Leimann, kes sai liiga väravalööjate edetabelis 15 tabamusega kolmanda koha. Kokku lõid “Hundid” hooaja jooksul 44 väravat.

Lõplik tabeliseis: 1. Tartu JK Welco II 50 p, 2. FC Tarvastu 48 p, 3. FC Vastseliina 42 p, 4. FC Tartu 37 p, 5. Tartu JK Tammeka U19 36 p, 6. SK Tääksi 35 p, 7. Viljandi JK Tulevik III 33 p, 8. Suure-Jaani United 31 p, 9. FC Jõgeva Wolves 30 p, 10. EMÜ SK 25 p, 11. Tartu Ülikool Fauna 6 p, 12. Navi Vutiselts 5 p.