KJK Harta võitis teatejooksus taas hõbemedali

Laupäeval Valgas toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel teatejooksudes võitis Jõgeva KJK Harta võistkond neidude U18 vanuseklassi 3×800 meetri distantsil hõbemedali.

Kadi-Liis Viiar, Birgit Kasela ja Britta Kasela läbisid distantsi ajaga 7.37,31 ning jäid esikoha võitnud Audentese Spordikooli naiskonnast (Carolin Lüübek, Marie-Elisabeth Martinson, Liis Grete Atonen) maha vaid 1,77 sekundiga. Kolmandana lõpetanud KJK Kalev-Sillamäe (Milena Suslova, Katrin Selin, Saina Mamedova) kaotas jõgevalastele 11,26 sekundiga.

Treener Piret Kolli juhendamisel harjutavad jooksjad võitsid hõbemedali ka mullustel meistrivõistlustel, toona edestas B-klassis võidutsenud Audentese tiim Hartat 4,09 sekundiga.

Noormeeste U20 vanuseklassi 4×1500 meetri teatejooksus kuulus kolmandana lõpetanud Tartu ÜASK võistkonda ka põltsamaalane Vladislav Härm.