Kadi-Liis Viiarile ja Kärtyn Kaljusalule karikavõistlustel kaksikvõit

Pühapäeval Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti talvistel karikavõistlustel kergejõustikus saavutasid Jõgeva KJK Harta esindajad Kadi-Liis Viiar ja Kärtyn Kaljusalu neidude 800 meetri jooksus kaksikvõidu.

Taktikajooksus lõpetas 15aastane Kadi-Liis Viiar ajaga 2.33,26 ning edestas murdmaajooksus kahel järjestikusel aastal Eesti karikavõitjaks tulnud 14aastast Kärtyn Kaljusalu 0,98 sekundiga. Pronksmedali võitis ajaga 2.34,62 lõpetanud Laura Reimets (SK Elite Sport).

KJK Harta kergejõustiklastest said Eesti karikavõistlustel kuuenda koha Sander Õunapuu (meeste kolmikhüppes 12.77) ja Liisbeth Kallis (naiste kolmikhüppes 11.15), SK Põltsamaa esindajatest lõpetasid Rait Väär (meeste kaugushüppes 6.40) ja Märtin Jõe (noormeeste kaugushüppes 5.58) kaheteistkümnenda kohaga.

Anu Teesaar (Nõmme KJK) tuli 13.69ga Eesti karikavõitjaks kuulitõukes, Reena Koll (KJK Visa) sai teivashüppes täpselt nelja meetriga teise koha. Napilt jäi medalist puudu Laura Ernitsal (SK Jooksupartner), kes lõpetas 800 meetri jooksu 2.25,68ga ning sai neljanda koha.