Torma Sport jõudis karikavõistlustel teise ringi

SK Torma Sport korvpallimeeskond alistas Eesti karikavõistluste avaringis kahe mängu kokkuvõttes kahe punktiga Iisaku/Toila meeskonna ning kohtub teises ringis Betoonimeistriga, kes lülitas konkurentsist meistriliigas mängiva TLÜ/Kalevi.

Võõrsil peetud avakohtumise üheksa punktiga kaotanud Torma võitis reedel koduhallis peetud korduskohtumise 77:66 (22:19, 12:15, 22:9, 21:23). Mängu eel visatud üheksast kolmepunktiviskest tabasid külalised seekord neli. Kahe mängu kokkuvõttes läks Torma meeskond esmakordselt ette 3.48 enne kolmanda veerandaja lõppu, kui Fredi Parker tabas kaugviske ning viis kodumeeskonna 47:36 juhtima. Otsustavat veerandaega alustas Torma 56:43 eduseisus, kuid viie minutiga kahanes vahe vastastele sobiva seitsme punktini. Seejärel tegutses aga Torma taas edukamalt ning minut enne lõpusireeni oldi Parkeri tabamuse järel jälle 76:62 ees.

Pingelistel lõpusekunditel vähendasid idavirumaalased taas vahet, kuid Torma suutis võiduks piisavat eduseisu hoida. 12 sekundit enne lõppu viis Johannes Välb Torma 77:66 ette, vastaste viimased visked aga ei tabanud.

24 punktiga oli Torma meeskonna resultatiivseim Marten Järvik, kelle arvele kogunes ka kümme lauapallil. Fredi Parker viskas 17, Johannes Välb 14, Märt Tralla 12 ning Jaanus Annok 10 punkti.

Homme kell 20 Torma spordihoones algavas teise ringi avakohtumises on Spordi vastaseks samuti esiliigas mängiv Betoonimeister/Tskk/Nord, kes võitis kahe mängu kokkuvõttes üheksa punktiga TLÜ/Kalevit. Avamängu kaotas Betoonimeister 63:78, korduskohtumine võideti aga 97:73.