Noorus-96 viigistas Lokomotiviga

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga üheksateistkümnenda vooru kohtumises tegi Jõgeva SK Noorus-96 laupäeval koduväljakul 2:2 viigi liigatabelis kolmandal kohal oleva Jõhvi Lokomotiviga.

Avapoolaja võitsid võõrustajad Rauno Pikveri 34. minuti tabamusest 1:0. Vaheaja järel jäid vastased teise kollase kaardi teeninud Mihhail Tsarjovi väljakult lahkumise tõttu küll arvulisse vähemusse, kuid suutsid sellele vaatamata seisu viigistada ning 79. minutil juba ka juhtima minna. Jõhvi meeskonna eduseis siiski kaua ei püsinud, juba 80. minutil viigistas oma tänavuse kaheksanda värava löönud Nikolai Roop taas seisu.

Kaheksateistkümnendas voorus sai Noorus-96 loobumisvõidu Kiviõli Irbiselt. Veel möödunud aastal esiliigas meistriliiga koha eest heidelnud Irbis loobus üheksa vooru enne turniiri lõppu meistrivõistlustel osalemisest.

Jõgevalased on liigatabelis 18 punktiga kaheteistkümnendal kohal. Koha võrra kõrgemal on 20 punti kogunud Kuusalu JK Rada, Tartu Santose II meeskonda edestatakse kolme silmaga. Tabeli tipus on 42 punktiga Tartu Merkuur, Narva United ja Jõhvi Lokomotiv jäävad liidritest maha nelja punktiga.

Pühapäeva keskpäeval läheb Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil vastamisi liigatabelis neljandal kohal oleva Lasnamäe Ajaxiga. Mai algul Tallinnas toimunud eelmine omavaheline kohtumine lõppes 2:2 viigiga.