Wolves alistas kindlalt Roosu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste neljanda liiga turniiri neljateistkümnenda vooru kohtumises alistas FC Jõgeva Wolves võõrsil SK Roosu kindlalt 7:1 ning jätkab liigatabelis teisel kohal.

Vaid üheteistkümne mängijaga Osulasse sõitnud “Hundid” läksid juba 13. minutil Marko Horni tabamusest juhtima ning paar minutit hiljem saavutati väljakul ka arvuline ülekaal, kui käega mänginud Roosu pallur Petri Varrik teenis punase kaardi. Külaliste eduseis seejärel siiski väga kiirelt suurenema ei hakanud, sest Jõgeva meeskonna edukaimal väravakütil Stenver Kleimann-Leimannil ei õnnestunud realiseerida väljakukohtuniku määratud 11 meetri karistuslööki ning järgmise väravani kulus rohkem 30 mänguminutit.

Teise poolaja algul pani Wolves turniiritabelis viimasel kohal oleva Roosu vastu siiski oma paremuse maksma. 56. minutiks juhtisid külalised 3:0 ning 83. minutil löödi väljakuperemeeste väravavõrku juba seitsmes pall. Esmakordselt meeskonna kapteni  rollis olnud Marko Horn lõi kokku kolm väravat, võrdselt kaks tabamust märgiti Stenver Kleimann-Leimanni ja Eduard Kovbasnjuki kontosse. Auväravata Roosu siiski ei jäänud, 88. minutil tegi Marken Nupp lõppseisuks 1:7.

Seitse vooru enne turniiri lõppu on Wolves liigatabelis 23 punktiga teisel kohal. Liidripositsioonil olevast Tartu JK Tammeka U19 meeskonnast jäävad jõgevalased maha seitsme punktiga, kolmandal kohal jätkavat Viljandi JK Tulevik III tiimi edestatakse ühe silmaga.

Laupäeval kohtub Wolves taas Roosuga, Jõgeva linna staadionil peetav mäng algab kell 14.00.