Wolves neljandas liigas võidukas

FC Jõgeva Wolves on Eesti jalgpallimeistrivõistluste neljanda liiga turniiril võitnud mõlemad suvepuhkuse järel peetud mängud. Liigatabelis on “Hundid” teisel kohal.

Pühapäeval alistas Wolves koduväljakul väravaterohkes kaheteistkümnenda vooru mängus FC Helios Võru 7:5. “Hundid” avasid skoori kohtumise 14. minutil ning eduseisu enam käest ei antud. Pooletunnise mängu järel juhiti juba 3:0, avapoolaja võitis Wolves 4:2. 73. minutil suurendas Stenver Kleimann-Leimann “Huntide” eduseisu korraks ka juba neljaväravaliseks (7:3). Kleimann-Leimann lõi parimana kolm väravat, kaks tabamust läks Taivo Pärnametsa arvele. Ühe värava lisasid meeskonna kontosse Eduard Kovbasnjuk ja Lauri-Robert Indus.

Nädal varem mängis Wolves võõrsil üle ka FC Elva II meeskonna. 2:1 võidumängus lõid jõgevalaste väravad Eduard Kovbasnjuk ja Anar Saarela.

Liigatabeli tipus on 27 punktiga Tartu JK Tammeka U19 meeskond, Jõgeva Wolves jääb maha seitsme silmaga. Kahele paremale järgnevad võrdselt 16 punkti kogunud Viljandi JK Tulevik III ja FC Helios Võru.

Meistrivõistluste järgmise kohtumise peab Wolves 21. augustil Võrumaal Osulas. Vastaseks on SK Roosu, keda mai lõpus võideti koduväljakul 8:0.