Jõgeva jalgpallurid teenisid punktilisa

Nädalavahetusel peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste mängudes tegi Jõgeva SK Noorus-96 teises liigas 3:3 viigi Võru JKga, neljandas liigas palliv FC Jõgeva Wolves alistas aga kindlalt 8:0 SK Roosu.

Noorus-96 jäi Võrus avapoolaja keskel 0:2 kaotusseisu, kuid suutis teise poolaja algul viigistada. Avavärava lõi 34. minutil Kristjan Kuldmägi, viigistas 48. minutil Eduard Lehtmets. Kodumeeskond läks 65. minutil taas juhtima, kuid edu hoida ei suutnud, sest 87. minutil löödi pall oma väravasse.

Noorus-96 on kümne vooru järel seitsme punktiga 13. kohal. Tabeli tipus on 22 punkti kogunud Narva United, järgnevad Tallinna Dünamo ja Tabasalu Charma (mõlemal 21 p).

Laupäeval kell 12 kohtub Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil Tabasalu meeskonnaga.

“Hundid” lõid pühapäeval koduväljakul peetud kohtumises mõlemal poolajal neli väravat. Kahe tabamusega olid edukamad Eduard Kovbasnjuk ja Tauri Laurits. Ühe värava lisasid Kervin Kull, Kristo Päkko ja Stenver Kleimann-Leimann, omaväravaga tulid appi ka Roosu mängijad.

Seitse punkti kogunud Wolves on tabelis neljandal kohal, 18 punktiga jätkab liidrikohal Tartu Tammeka U19 meeskond.

Laupäeval kell 14 läheb Jõgeva meeskond linna staadionil vastamisi teisel kohal oleva Viljandi Tuleviku III meeskonnaga, keda avaringis võõrsil 4:2 võideti.