Põltsamaale võit, Jõgevale kaotus

U17 vanuseklassi Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri kuuenda vooru mängus alistas Põltsamaa JK Sport koduväljakul Tallinna JK Augur 4:2.

Avapoolaja järel 1:2 kaotusseisu jäänud põltsamaalased (värava autoriks Egon Hendrikson) lõid viimase neljakümne minuti jooksul kolm vastuseta jäänud väravat. Seisu viigistas 53. minutil Kristjan Heinmäe. Üheksa minutit hiljem viis 11 meetri karistuslöögi realiseerinud Sander Tõnissoo Spordi esmakordselt juhtima ning veel kaks minutit hiljem tegi Kristjan Heinmäe lõppseisuks 4:2.

Kaheteistkümne meeskonna hulgas on Põltsamaa Sport nelja punktiga üheksandal kohal, tabelit juhib 18 punkti kogunud Tallinna Infonet. Laupäeval kell 15 on Lille tänava staadionil põltsamaalaste vastaseks FC Helios Võru.

U16 vanuseklassi esiliigaturniiril sai Jõgeva SK Noorus-96 seitsmenda kaotuse, kui jäi laupäeval koduväljakul 0:7 alla liidripositsioonil olevale Tallinna FC Flora I meeskonnale. Eesti valitseva meistri järelkasvutiimi parimana lõi Maksim Gadžalov kaks väravat. Pühapäeval kell 17 kohtub Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil Tartu JKga Tammeka.