Nooremates vanuseklassides neli mitmekordset meistrit

Möödunud nädalal selgusid Jõgeva linna staadionil tänavused Jõgevamaa noortemeistrid kergejõustikus. Kõige nooremas vanuseklassis võitis kolm meistritiitlit Berit Kukk, astme võrra vanemate hulgas tulid kahekordseteks meistriteks Elisabet Hein, Grete Kukk ja Holger Laul.

11aastane Berit Kukk Puurmani mõisakoolist võitis tüdrukute D-klassis esikoha 60 meetri jooksus (8,9), 600 meetri jooksus (2.02,7) ning kaugushüppes (4.39). Vaid palliviskes pidi Kukk leppima seitsmenda kohaga, esikoha võitis selle alal 34.94ga Anu Paluoja Lustivere põhikoolist.

Poiste D-klassi 60 meetri jooksus oli 8,9 sekundiga parim Andre Paju (Põltsamaa ÜG), 600 meetri jooksus võidutses 1.58,3ga Rasmus Randoja (Laiuse PK). Kaugust hüppas Markos Serojev (Tabivere PK) parimal katsel täpselt neli meetrit, palliviskes võitis 53.32ga esikoha Karmo Sljupkin (Puurmani MK).

Tüdrukute C-klassis võitis Elisabet Hein Jõgeva põhikoolist esikoha 600 meetri jooksus (1.58,0) ja kaugushüppes (4.07), Grete Kukk Puurmani mõisakoolist oli aga parim kõrgushüppes (1.30) ja kuulitõukes (9.59). 60 meetri jooksus võitis meistritiitli Kätlyn Saalits (Maarja PK; 8,8), 200 meetri jooksus oli võidukas Karina Agnes Raudkats (Tabivere PK; 30,3). Palliviskes mõõdeti võitjaks tulnud Liset Lillemetsale (Põltsamaa ÜG) pikimal katsel tulemuseks 41.65.

Poiste C-klassis oli kaheksal alal seitse erinevat võitjat. Vaid Holger Laul Torma põhikoolist suutis esikoha võtta kahel alal – kõrgushüppes ületas ta 1.40 ning kaugushüppes sai ta kirja 4.67. 60 meetri jooksu finaalis sai ajaga 8,4 sekundit esikoha Raivo Raja (Palamuse G), 200 meetri jooksus oli parim Kert Pärn (Torma PK; 29,4). 800 meetri jooksus näitas teistele kandu Lauri Kaljurand (Jõgeva PK; 2.39,6). Kuulitõukes võidutses 9.35ga Riho Lipp (Tabivere PK), kettaheites 21.94ga Andre Jalajas (Põltsamaa ÜG) ning palliviskes 56.10ga Arti Põldes (Jõgeva PK).